Quality Engineer (Czech) JJS Manufacturing Vacancies

Posted:15 Feb, 2021

QUALITY ENGINEER

Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém trhu působíme již od roku 2005. Jsme společnost dynamicky se rozvíjející a našim zaměstnancům nabízíme zajímavé zaměstnání v mezinárodním prostředí. Momentálně hledáme nového člena do našeho týmu na pozici Quality Engineer.

Co Vás čeká:

  • Aktivní podpora při zavádění managementu řízení jakosti
  • Interní audity
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Tvorba analýz a nápravných opatření
  • Poskytování technické podpory v oblasti kvality ostatním týmům
  • Reporting

Co požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického směru (elektro výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • Praxe v oblasti řízení jakosti podmínkou
  • Práce na PC
  • Znalosti nástrojů kvality 8D, FMEA, 5W podmínkou
  • Zkušenosti se systémy ISO 9001 podmínkou
  • Znalosti systémů J-STD-001 a IPC-A-610. IPC 620 výhodou
  • Znalosti systémů CAD / SolidWorks výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Vzdělávací kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis prostřednictvím emailu na adresu katerina.cutrikova@jjsmanufacturing.com; jana.lindenbergova@jjsmanufacturing.com nebo zavolejte na tel. +420 474 331 853.

Chech round Icon Quality Engineer (Czech)

QUALITY ENGINEER Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém ...

Chech round Icon Finance Manager (Czech)

Finance Manager Co Vás čeká: Každodenní odpovědnost za oddělení účtů a mezd a zajištění včasného a přesného vypracování finančních ...

Chech round Icon Supervisor (Czech)

SUPERVISOR Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém trhu ...

We are always looking for new talent

If you cannot see a vacancy for you now, submit your CV to our talent pool to be considered for future vacancies.

Submit your cv now

Recruitment Agencies

Our HR team handle our recruitment needs directly, however we recognise that occasional assistance may be required to fill a particular position and for this purpose we have an AVL of Recruitment Agencies. Please note that we do not accept contact from any Agencies not on the list.

Electronic Manufacturing Employment Opportunities

Are you a curious, passionate, adventurous person looking to learn new skills and develop alongside a diverse group of like-minded people?
Then why not join our team at JJS.
DOWNLOAD OUR EBOOK NOW
The first six months - Working in partnership with JJS

Click subscribe now to consent to instant blog updates