Environmental Health & Safety (EHS) Technician (Czech) JJS Manufacturing Vacancies

Posted:19 Jul, 2021

Type: Manufacturing Roles

Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém trhu působíme již od roku 2005. Jsme společnost dynamicky se rozvíjející a našim zaměstnancům nabízíme zajímavé zaměstnání v mezinárodním prostředí.

Co Vás čeká:

  • Oblast BOZP a PO, zahrnuje: tvorbu aktualizaci dokumentace v oblasti BOZP a PO
  • Vyhledávání a prevence rizik, systém poskytování osobních ochranných pracovních prostředků, aktualizace kategorizace prací a vedení veškeré dokumentace včetně zajišťování měření rizikových pracovišŤ
  • Sledování změn v legislativě ve vztahu k BOZP a PO a implementace těchto změn do vnitřních předpisů a do praxe
  • Provádění pravidelných kontrol všech pracovišť, prověrek BOZP, auditů a jejich následné vyhodnocení
  • Provádění zákonných školení v oblasti BOZP a PO u zaměstnanců i externích dodavatelů
  • Kontrola pracovišť, strojů a zařízení z hlediska BOZP
  • Provádění preventivních požárních hlídek včetně vedení požární knihy
  • Kontrola provádění revizí věcných prostředků PO a požárně bezpečnostních zařízení a dalších techických zařízení v oblasti PO
  • Zajisťování ergonomie pracovišť ve spolupráci s odd. Engineeringu
  • Jednání s orgány státní správy a poskytovateli pracovně-lékařských služeb
  • Řešení pracovních úrazů, navrhování nápravných opatření
  • Pravidelný reporting zejména v oblasti vývoje úrazovosti, vyhodnocování cílů, pravidelná roční zpráva BOZP
  • Koordinace aktivit ohledně odpadového hospodářství
  • Zajišťovat uplatňování předpisů a ustanovení v podmínkách společnosti v oblasti životního prostředí
  • Pravidelná evidence odpadů
  • Kontrola z pohledu nakládání s odpady
  • Komunikace s dodavatelem v oblasti nakládání a třídění odpadů

Co požadujeme:

  • Odborná způsobilost v oblasti BOZP
  • SŠ /VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti práce výhodou
  • Praxe na stejné nebo obdobné pozici alespoň 5 let
  • Znalost legislativy a normy v oblasti odpadového hospodářství a ekologie / ŽP (standardy ISO 50001 a 14001)
  • Orientace v technické dokumentaci,
  • Dobré komunikační znalosti
  • Proaktivní řešení problému na pracovišti z pohledu BOZP+PO
  • Výborné organizační schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravné
  • Pracovní výročí
  • Zvýhodněný tarif pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • Flexibilní pracovní doba

To find out more about this role and to apply, please email mycareer@jjsmanufacturing.com

Chech round Icon Production Operator (Czech)

Jsme mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, zabýváme se výrobou elektrotechnických produktů a na českém trhu působíme již od ...

Chech round Icon Warehouse Operator (Czech)

Chech round Icon IT Support Technician (Czech)

We are always looking for new talent

If you cannot see a vacancy for you now, submit your CV to our talent pool to be considered for future vacancies.

Submit your cv now

Recruitment Agencies

Our HR team handle our recruitment needs directly, however we recognise that occasional assistance may be required to fill a particular position and for this purpose we have an AVL of Recruitment Agencies. Please note that we do not accept contact from any Agencies not on the list.

Electronic Manufacturing Employment Opportunities

Are you a curious, passionate, adventurous person looking to learn new skills and develop alongside a diverse group of like-minded people?
Then why not join our team at JJS.
DOWNLOAD OUR EBOOK NOW
The first six months - Working in partnership with JJS

Click subscribe now to consent to instant blog updates