Account Manager (Czech) JJS Manufacturing Vacancies

Posted:17 Dec, 2020

Type: Sales Role

 

Název pozice: Account Manager

Nadřízený: Commercial Team Manager

Místo: Chomutov

Spolupráce s: Zákazníky Nákupem Výrobou / Engineering Zákaznickým servisem Vedoucími pracovníky SMT

Přímě řízení lidí: Ne

Pracovní doba: Flexibilní s týdenním fondem 38.75 hod.


Popis pracovní pozice:

Pozice Account Manager je „motorem“ našeho obchodu, v této roli máte za úkol poskytovat zákazníkům prvotřídní zákaznický servis a nastavovat standardy v této oblasti. Je zodpovědná za všechny aspekty zákaznického servisu od jejich počáteční poptávky, přes tvorbu BoM a generování nabídek, vedení vyjednávání o ceně a správu některých aspektů zadávání objednávek, dodržování dodacích termínů a zajištění konečného odeslání a platby.

Zároveň musí zajistit maximalizaci našich prodejů a výnosnost příležitostí. Musí plnit a překonávat očekávání zákazníků z hlediska zákaznického servisu s dobrým povědomým o firemních zdrojích a produkčních limitů.

Definovat specifické úkoly této role je náročné, jelikož na této pozici je předvídání minimálně stejně důležité jako fakta. Výborný Account Manager je člověk, kterého naši externí zákazníci vnímají jako schopného pro ně splnit nemožné a interní zákazníci jej vnímají jako někoho, kdo po nich nikdy nechce nic neobvyklého.

 

Náplň práce/odpovědnost:

Celková zodpovědnost za zákaznické projekty/smlouvy a koordinaci aktivit s odděleními nákupu, technické podpory, výroby, logistiky a financí.

 • Styk se zákazníkem
 • Vytváření BoM
 • Vytváření objednávek
 • Revize smluv
 • Přijímání pracovních příkazů
 • Nákup materiálu (pokud je vyžadováno)
 • Tvorba interních i externích reportů (kde je potřeba)
 • Průběžný rozvoj prodeje
 • Tvorba reportů zákaznického servisu

 

Rozsah

Account Manager obvykle spravuje prodeje v objemu mezi £1.0M a £1.5M. generuje tím přibližný hrubý zisk firmě ve výši £350K a vice.

 • Account Manager bude společně, pod dohledem Commercial Team Managera (CTM) nebo Director of Customer Services, navštěvovat zákazníky přibližně každé 3 měsíce.
 • Udržovat a zvyšovat objem zákaznických účtů tím, že se bude proaktivně snažit porozumět potřebám zákazníků a bude hledat příležitosti pro další obchodní příležitosti během zákaznických návštěv.
 • Musí plnit a překonávat očekávání zákazníků z hlediska zákaznického servisu s dobrým povědomým o firemních zdrojích a produkčních limitů.

To find out more about this role and to apply, please email mycareer@jjsmanufacturing.com

Chech round Icon HR Generalist (Czech)

Pracovní pozice: HR Generalist Odpovědnost: HR Manager Místo: Chomutov Přímé řízení lidí: Žádné Pracovní doba: Flexibilní s týdenním fondem ...

Chech round Icon Assistant Account Manager (Czech)

  Název pozice: Assistant Account Manager Nadřízený: Senior Account Manager / Commercial Team Manager Místo: Chomutov Přímé řízení lidí: ...

Chech round Icon Account Manager (Czech)

  Název pozice: Account Manager Nadřízený: Commercial Team Manager Místo: Chomutov Spolupráce s: Zákazníky Nákupem Výrobou / Engineering ...

We are always looking for new talent

If you cannot see a vacancy for you now, submit your CV to our talent pool to be considered for future vacancies.

Submit your cv now

Recruitment Agencies

Our HR team handle our recruitment needs directly, however we recognise that occasional assistance may be required to fill a particular position and for this purpose we have an AVL of Recruitment Agencies. Please note that we do not accept contact from any Agencies not on the list.

Electronic Manufacturing Employment Opportunities

Are you a curious, passionate, adventurous person looking to learn new skills and develop alongside a diverse group of like-minded people?
Then why not join our team at JJS.
DOWNLOAD OUR EBOOK NOW
The first six months - Working in partnership with JJS

Click subscribe now to consent to instant blog updates